Біопаливо (рідина для каміна)

Ціна: 900 грн.

Біокаміни — це прилади, які використовуються всередині приміщень. Для їх коректної, довготривалої та безпечної роботи слід використовувати спеціальне пальне — біоетанол. Біопаливо для біокаміну містить етиловий спирт природного походження. Його виготовляють виключно із рослинної сировини, багатої цукрами та крохмалем.

Подрібнену сировину зброджують, методом перегонки отримують водний розчин етанолу. Спирт проходить ректифікацію та кількаступеневе очищення на сучасному обладнанні з використанням молекулярних технологій. Отриманий продукт має надвисокий ступінь чистоти та призначений для застосування у біокамінах. Жоден технічний спирт, отриманий методом дистиляції, не має подібних характеристик.

Властивості та переваги біопалива

Внаслідок ретельного очищення біопаливо при згорянні не виділяє токсичних сполук. У повітря потрапляє лише вуглекислий газ та водяна пара у мізерних кількостях. Ці ж речовини виділяє кожна людина під час дихання, тому вони є абсолютно безпечними.

До числа переваг рідини для камінів належить:

 • відсутність сторонніх запахів;
 • повне та ефективне згоряння;
 • економна витрата пального;
 • відсутність диму, сажі та кіптяви;
 • безпечність за умови дотримання правил експлуатації приладів.

Біопаливо для біокамінів, виготовлене із натуральної сировини, апріорі не містить продуктів нафтопереробки та будь-яких синтетичних домішок.

Правила використання палива у біокамінах

До кожного приладу додається технічний паспорт, у якому вказаний порядок застосування біоетанолу. Це проста процедура, яка не вимагає використання будь-яких додаткових пристроїв чи спеціальних знань.

Для заправки каміну до початку роботи слід налити пальне у ємність через призначений для цього отвір на панелі біокаміну. Для зручності рекомендуємо використовувати лійку, яка є в комплекті. Слідкуйте, щоб пальне не витікало за межі паливного відсіку.

У разі мимовільного розлиття пального, надлишок слід витерти сухою серветкою, та зачекати кілька хвилин перед ввімкненням каміну, щоб поверхня остаточно просохла.

Забороняється використовувати інші види пального — зріджений газ, бензин, гас, рідину для розпалювання, спиртовмісні розчини тощо. Використання не призначених для біокамінів палива призведе до погіршення його роботи.

Неналежне пальне утворює сажу на внутрішніх елементах каміну, внаслідок чого система згоряння може вийти з ладу. Крім цього, при горінні інших видів палива виділяються шкідливі сполуки та дим, які забруднюють повітря в оселі.

Чому варто купити біопальне Bionlov?

Щоб уникнути ризиків та забезпечити правильне функціонування приладу, слід застосовувати лише сертифіковане пальне. Ми рекомендуємо торгову марку Bionlov — бренд, що розроблений та виготовляється спільними зусиллями швейцарських та польських фахівців. Цей товар пройшов належні випробування у науково-дослідному центрі пожежної безпеки та в Інституті санітарії та гігієни, сертифікований Національним інститутом громадського здоров’я (PZH).

Вигоди використання екологічного біопалива:

 1. Пальне Bionlov призначене для використання у всіх типах біокамінів.
 2. Біоетанол згорає повністю, не залишаючи осаду та сажі.
 3. Немає потреби встановлювати додаткові витяжні системи.
 4. Біо-паливо створює приємне рівномірне полум’я жовтого кольору.
 5. Біопаливо має на 40% більшу тепловіддачу порівняно з деревними матеріалами.
 6. 1 літр біопалива утворює близько 3 кВт теплової енергії.
 7. Залежно від типу та розмірів біокаміна, однієї заправки вистачає на 2 — 6 годин роботи.

Придбати сертифіковане біопаливо у зручній тарі можна на нашому сайті з доставкою по Україні: Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ.